ScrollToTop

CENTRUM BLACHARSKO-LAKIERNICZE

Dbamy o każdy szczegół, by nasza praca zawsze spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dzięki nowoczesnej blacharni, lakierni, szerokiemu zapleczu warsztatowemu oraz wyszkolonej kadrze pracowniczej zapewniamy najwyższy w regionie poziom usług blacharsko-lakierniczych.

Przywrócimy nowy wygląd reflektorów w Twoim samochodzie.

Oferujemy usługi polerowania lamp, dzięki czemu odzyskają one nowy, estetyczny wygląd. Poprawie ulegnie doświetlenie drogi, a tym samym Twoje bezpieczeństwo.

Korzystamy ze specjalnie przygotowanych do polerowania narzędzi, dzięki którym przywracamy reflektorom fabryczną przeźroczystość. Oddając samochód w nasze ręce masz pewność, że reflektory są odpowiednio zabezpieczone, jak również przywrócone jest 100% sprawności klosza, a to wszystko bez konieczności demontażu lampy.

Zajmujemy się wymianą oraz sprzedażą szyb do samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych oraz maszyn budowlanych.

Oferujemy szyby tylko znanych i zaufanych producentów. Wszystkie sprzedawane przez Nas szyby posiadają certyfikat oryginalności i gwarancję.

Obsługujemy bezgotówkowo klientów firm ubezpieczeniowych zgodnie z warunkami zawartej polisy ubezpieczeniowej.

Wypadki chodzą po ludziach. Na wszelki wypadek zapisz nasz numer telefonu 509 310 038

Oferujemy bezzwłoczną i profesjonalną obsługę oraz pomoc w procesie likwidacji szkody od momentu jej zgłoszenia do zakończenia naprawy. Gwarantujemy sprawny przebieg likwidacji szkody.

Wypadki chodzą po ludziach. Na wszelki wypadek zapisz nasz numer telefonu 603 644 801

Jeśli nie jesteś sprawcą stłuczki przysługuje Ci zawsze samochód zastępczy z OC sprawcy, który udostępnimy Ci za darmo, bez limitu km, bez kaucji. Bezpłatny samochód zastępczy należy Ci się od momentu zaistnienia szkody do czasu jej pełnej likwidacji, tj. wypłaty odszkodowania lub naprawy samochodu.

Wypadki chodzą po ludziach. Na wszelki wypadek zapisz nasz numer telefonu 509 310 038

Oferujemy transport samochodu po kolizji do każdego wskazanego miejsca. Posiadamy własne lawety do transportu samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych do 3,5t wyposażone w niezbędny osprzęt.

Jeśli jesteś poszkodowanym w zdarzeniu drogowym rozliczenie następuje w formie bezgotówkowej z towarzystwem ubezpieczeniowym- przyjmujemy na siebie ryzyko związane ze zwrotem kosztów holowania od towarzystwa ubezpieczeniowego, Ty jako poszkodowany nie zapłacisz nic.